Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz?

Firmanız, markanız ve ürünleriniz için, pazarlamanın olmazsa olmazı "dijital tasarım"a dair çözümler üretiyoruz.

2005 yılından bugüne Dijital Tasarım, Dijital Pazarlama ve Açık Hava Reklamcılığı yapıyor, tasarım ve hizmetlerimizi bu yönde geliştiriyoruz. Çeşitli sektörlerde yerli ve uluslararası markalara hizmet veriyoruz. Grafik tasarım, dijital/basılı reklam ve yayıncılık, audio/video düzenleme ve kurgu, kurumsal kimlik çalışmaları, sosyal medya içerik yönetimi, SEO, web tasarımı ve markalama üzerine de çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Siz de hizmetlerimizden yararlanmak için hemen iletişime geçin.

İhtiyacınıza göre, hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanın.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Firmanın şirket içinde veya dışında duruşunu temsil eden ve müşterilerin bir bakışta firmayı tanımasını sağlamak için yapılan çalışmaların bütünü. Aynı zamanda firmanın profesyonel görünmesini sağladığı için müşterilerde daha güvenilir bir izlenim bırakır.

Web Tasarım

Modern, işlevsel, mobil uyumlu, özgün, kullanıcı dostu, ekonomik, yenilikçi, profesyonel, stratejik, yüksek geri dönüş ve başarı odaklı web tasarım projeleri.

Dergi, Katalog, Broşür Tasarımı

Gerek hizmetleri gerekse de sahip oldukları ürünler hakkında müşterilerini bilgilendirmek isteyen marka ya da firmaların kendilerine ait çeşitli konularda hedef kitlelerini ya da müşterilerini bilgilendirme amaçlı yapılan çalışmalar.

Outdoor & Indoor Tasarım ve Uygulama

İç mekan ve açık hava reklamcılığında kullanılan; reklam, tanıtım amaçlı afişler, bilboard, araç üstü giydirmeler, totem, tabela vb uygulamaların tasarım ve montaj işlemleri.

Sosyal Medya İçerik Tasarımı

Sosyal medya, onu akıllıca kullananlar için markaları ve şirketleri güçlendiriyor. Sosyal medyada olan varlığınızın iyi yönetilmesi, bir markanın Facebook, Instagram, YouTube ve benzeri sosyal medya platformlarında aktif olmasını sağlar.

Kapak Tasarımı

Kitap, dergi vb materyallerin içeriğini yansıtan, akılda kalıcı, vurgulu ve tasarım ilkeleri ile meydana getirilen illüstratif, biçimsel ve grafiksel düzenlemeler.

Dizgi-Mizanpaj

Kitap, dergi vb materyallerin bölümlerinin tipografi kullanılarak düzenlenmesi.

Redaksiyon

Eserin dil bilgisi, imla ve yazım kurallarına uygun olup olmadığının kontrol edilerek gözden geçirilmesi; metinlerin denetlenerek cümlelerde anlamı bozan unsurların tespit edilip düzeltilmesi.

Fotoğraf - Video Çekimi, Kurgu ve Düzenleme

Post prodüksiyon aşamasında, ham görüntüleri alma, en iyi çekimleri seçme, sırayla yerleştirme, ses, grafik ve özel efektler ekleme işlemleri.